Etkinlik Adı / Faaliyet Etkinlik Tarihi Başlama Saati Bitiş Saati Görevli Personel
World STEM Festival Genel etkinliği 01/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
World STEM Festival Genel etkinliği 02/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
World STEM Festival Genel etkinliği 03/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
World STEM Festival Genel etkinliği 04/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
World STEM Festival Genel etkinliği 05/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
World STEM Festival Genel etkinliği 06/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
World STEM Festival Genel etkinliği 07/10/2020 00:00 23:59 DEVRİM AKGÜNDÜZ;
Açılış ve Konuşmalar 08/10/2020 10:00 11:00 DEVRİM AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ahşap Tasarım ve Renk Çemberi 08/10/2020 10:00 17:00 ZERRİN BEKTAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Akıl oyunları atölyesi 08/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Arduino ile Rgb kontrolü 08/10/2020 10:00 17:00 İBRAHİM PULAT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Atık Malzemelerle STEM Etkinliği: Elektrik Süpürgesi Yapalım 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Balonla çalışan araba 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Basit helikopter yapıyorum 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
BİL Okulları STEM Sergisi 08/10/2020 10:00 17:00 İHSAN OSMAN ÖZŞEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Eğlenceli Bilim Atölyesi 08/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
El feneri tasarlıyorum 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Genç mühendisler 08/10/2020 10:00 17:00 MEHMET ARİF BOZAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Güneşi gözlemliyorum 08/10/2020 10:00 17:00 ORHAN GÖLBAŞI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Jenga ile Fizik 08/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Katapult Tasarımı 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lego ile Robotik 08/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lego ile Yenilenebilir Enerji 08/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Linol Baskı 08/10/2020 10:00 17:00 HANDAN KIRIMLI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mancınığımı tasarlıyorum 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Marsmallow Challenge 08/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Muz Kabuğundan Plastiğe 08/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Oyun Programlama 08/10/2020 10:00 17:00 KEMAL GÜLER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Spagetti ile Köprü Tasarlama 08/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Vex ile meyveleri renklerine göre ayırma 08/10/2020 10:00 17:00 MURAT SARI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yenilebilir Sanat Atolyesi 08/10/2020 10:00 17:00 SİBEL ŞENTÜRK AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yiyeceklerle STEM 08/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
 Oyunlarla Eğlenceli Matematik 08/10/2020 11:00 17:00 TUBA KINCAK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
 Trafik lambamı kendim yapıyorum 08/10/2020 11:00 17:00 ŞULE AÇIKEL ORAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
arduino çalışmaları 08/10/2020 11:00 17:00 BEYTULLAH DENLİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Balıkların Çığlıkları 08/10/2020 11:00 17:00 LEVENT DALGIN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Basit Abaküs yapımı 08/10/2020 11:00 17:00 GURBET VURKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bembeyaz Dişler 08/10/2020 11:00 17:00 MERVE İPŞİROĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ben sen ve fen 08/10/2020 11:00 17:00 BURHAN ÇAKIR; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bilimix ile Yaparak Öğren 08/10/2020 11:00 17:00 İHSAN OSMAN ÖZŞEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Cam Altı Sanatı Boyama Uygulaması 08/10/2020 11:00 17:00 HANDAN KIRIMLI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Canlıların Dünyası 08/10/2020 11:00 17:00 ALİ KARAKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Çocuklar için Uygulamalı Yapay Zeka Eğitimi 08/10/2020 11:00 17:00 FERDİ BATTAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
DC/AC Systems 08/10/2020 11:00 17:00 ZEKİ TOSUN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
DNA Çıkarma 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Dokunmatik çöp kutusu 08/10/2020 11:00 17:00 ELİF ASLANTAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Eğlenceli Stem 08/10/2020 11:00 17:00 MERVE CABA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Florya Koleji Maker Panayırı 08/10/2020 11:00 17:00 FİLİZ PELEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Giyilebilir Sanat 08/10/2020 11:00 17:00 HİLMİ ŞİMŞEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Haritamda Yolculuk 08/10/2020 11:00 17:00 ALİ KARAKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Isımı Koruyorum 08/10/2020 11:00 17:00 AYBİKE KETENCİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İlk Devrelerim Deney Atölyesi 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İnteraktif Kimya Deneyleri 08/10/2020 11:00 17:00 RAHŞAN ÖZÜPEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kendi Boyanı Kendin Yarat! 08/10/2020 11:00 17:00 FATMA NUR ARASAN YALÇIN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kendi Parfümünü Kendin Yap 08/10/2020 11:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kendi Rampamızı Oluşturuyoruz 08/10/2020 11:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kırmızı Lahananın Kimyası 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kimyasal Bukalemun Deneyi 08/10/2020 11:00 17:00 DİLEK ÖZALP; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kodla Oyna 08/10/2020 11:00 17:00 FATİH KORAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kolyemdeki DNA 08/10/2020 11:00 17:00 ERTUĞRUL ŞEFLEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lav Lambası 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Maddelerin Floresan Özellikleri-Kendi paramızı yapalım 08/10/2020 11:00 17:00 BAHTIŞEN RAMOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Matematik sanat ilişkisi 08/10/2020 11:00 17:00 TAHSİN İSTENGEL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mblock ile Arduino Kodlama 08/10/2020 11:00 17:00 SELMA KILINÇ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
MentalUp 08/10/2020 11:00 17:00 BARIŞ ÖZGEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Micro:bit 08/10/2020 11:00 17:00 EMRE GENÇ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mind Lab – Düşünme Becerileri Atölyesi 08/10/2020 11:00 17:00 ALPER KOÇYİĞİT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mini ve Masum Battlebots Robot Atölyesi 08/10/2020 11:00 17:00 ESENGÜL ODABAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Napierin Kemikleri 08/10/2020 11:00 17:00 EMRE ORHAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Pet Şideden Motorlu Arabamı Yapıyorum 08/10/2020 11:00 17:00 BİRCE PURA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ressam Robot Yapalım 08/10/2020 11:00 17:00 UFUK ULUKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Robot El Yapımı 08/10/2020 11:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Robotik Atölyesi ile Yeteneğiniz Keşfet 08/10/2020 11:00 17:00 FİLİZ PELEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sihirli yazı 08/10/2020 11:00 17:00 NAZLI AYDIN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Slime Atölyesi 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sodyum Sekeri 08/10/2020 11:00 17:00 ERDİ DALHANÇER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sorularla Yapboz Tamamlama 08/10/2020 11:00 17:00 BUKET KARADAĞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM – Uzaydan Gelen Maddenin İncelenmesi 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM – Uzaydan Gelen Maddenin İncelenmesi 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM- Ressam Robot Yapımı 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Suda Açan Çiçekler 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Şekerden Tasarımlar 08/10/2020 11:00 17:00 SİBEL ŞENTÜRK AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Tadından Yenmeyen Kesirler 08/10/2020 11:00 17:00 BEREN HAYRİYE MESTAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Temel Elektronik Atölyesi 08/10/2020 11:00 17:00 COŞKUN ODABAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Unity ile 2D Oyun Tasarımı 08/10/2020 11:00 17:00 MÜRSEL ŞENAY; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
VEX İQ ile Kodluyoruz 08/10/2020 11:00 17:00 NECİP MERT YÜRÜKER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
VRLab Academy 08/10/2020 11:00 17:00 YUNUS ÇETNİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Vücudumuzdaki Sistemler Nasıl Çalışır? 08/10/2020 11:00 17:00 SİMGE GENCER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yüzen İğne 08/10/2020 11:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Zamanda Yolculuk 08/10/2020 11:00 17:00 ÇİÇEK DİLEK BAKANAY; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
3 Boyutlu Tasarım 08/10/2020 11:00 17:00 ALİHAN KÖKTÜRK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
3D Yapılar 08/10/2020 11:00 17:00 EMRE BOZDEMİR; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Öğle Yemeği 08/10/2020 12:00 13:00 ;
Ara Öğün 08/10/2020 15:00 15:30 ;
Konaklama 08/10/2020 18:00 23:59 ;