Etkinlik Adı / Faaliyet Etkinlik Tarihi Başlama Saati Bitiş Saati Görevli Personel
 Oyunlarla Eğlenceli Matematik 09/10/2020 10:00 17:00 TUBA KINCAK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
 Trafik lambamı kendim yapıyorum 09/10/2020 10:00 17:00 ŞULE AÇIKEL ORAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ahşap Tasarım ve Renk Çemberi 09/10/2020 10:00 17:00 ZERRİN BEKTAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Akıl oyunları atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
arduino çalışmaları 09/10/2020 10:00 17:00 BEYTULLAH DENLİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Arduino ile Rgb kontrolü 09/10/2020 10:00 17:00 İBRAHİM PULAT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Arduino ve Dönen Gezegenler 09/10/2020 10:00 17:00 EDA BORUCU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Atık Malzemelerle STEM Etkinliği: Elektrik Süpürgesi Yapalım 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Atölye 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Balıkların Çığlıkları 09/10/2020 10:00 17:00 LEVENT DALGIN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Balonla çalışan araba 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Basit Abaküs yapımı 09/10/2020 10:00 17:00 GURBET VURKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Basit helikopter yapıyorum 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bembeyaz Dişler 09/10/2020 10:00 17:00 MERVE İPŞİROĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ben sen ve fen 09/10/2020 10:00 17:00 BURHAN ÇAKIR; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
BİL Okulları STEM Sergisi 09/10/2020 10:00 17:00 İHSAN OSMAN ÖZŞEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bilimix ile Yaparak Öğren 09/10/2020 10:00 17:00 İHSAN OSMAN ÖZŞEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Cam Altı Sanatı Boyama Uygulaması 09/10/2020 10:00 17:00 HANDAN KIRIMLI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Canlıların Dünyası 09/10/2020 10:00 17:00 ALİ KARAKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Çocuklar için Uygulamalı Yapay Zeka Eğitimi 09/10/2020 10:00 17:00 FERDİ BATTAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
DC/AC Systems 09/10/2020 10:00 17:00 ZEKİ TOSUN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
DNA Çıkarma 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Dokunmatik çöp kutusu 09/10/2020 10:00 17:00 ELİF ASLANTAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Eğlenceli Bilim Atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Eğlenceli Stem 09/10/2020 10:00 17:00 MERVE CABA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
El feneri tasarlıyorum 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
El vantilatörü tasarlıyorum 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Erişilebilir Temiz Enerji 09/10/2020 10:00 17:00 HATİCE CÜCÜ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Fil Diş Macunu Deneyi 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Florya Koleji Maker Panayırı 09/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ PELEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Genç mühendisler 09/10/2020 10:00 17:00 MEHMET ARİF BOZAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Giyilebilir Sanat 09/10/2020 10:00 17:00 HİLMİ ŞİMŞEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Güneşi gözlemliyorum 09/10/2020 10:00 17:00 ORHAN GÖLBAŞI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Haritamda Yolculuk 09/10/2020 10:00 17:00 ALİ KARAKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Isımı Koruyorum 09/10/2020 10:00 17:00 AYBİKE KETENCİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İlk Devrelerim Deney Atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İnsan Organları Simülasyonu 09/10/2020 10:00 17:00 AHMET TANRIVERDİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İnteraktif Kimya Deneyleri 09/10/2020 10:00 17:00 RAHŞAN ÖZÜPEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Jenga ile Fizik 09/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Katapult Tasarımı 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kendi Boyanı Kendin Yarat! 09/10/2020 10:00 17:00 FATMA NUR ARASAN YALÇIN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kendi Parfümünü Kendin Yap 09/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kırmızı Lahananın Kimyası 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kimyasal Bukalemun Deneyi 09/10/2020 10:00 17:00 DİLEK ÖZALP; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kodla Oyna 09/10/2020 10:00 17:00 FATİH KORAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kolyemdeki DNA 09/10/2020 10:00 17:00 ERTUĞRUL ŞEFLEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Küçük Linneus ile Bahçede 09/10/2020 10:00 17:00 ÇİÇEK DİLEK BAKANAY; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lav Lambası 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lego ile Robotik 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lego ile Yenilenebilir Enerji 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Linol Baskı 09/10/2020 10:00 17:00 HANDAN KIRIMLI; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Maddelerin Floresan Özellikleri-Kendi paramızı yapalım 09/10/2020 10:00 17:00 BAHTIŞEN RAMOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mancınığımı tasarlıyorum 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Marsmallow Challenge 09/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Matematik sanat ilişkisi 09/10/2020 10:00 17:00 TAHSİN İSTENGEL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mblock ile Arduino Kodlama 09/10/2020 10:00 17:00 SELMA KILINÇ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
MentalUp 09/10/2020 10:00 17:00 BARIŞ ÖZGEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Micro:bit 09/10/2020 10:00 17:00 EMRE GENÇ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mind Lab – Düşünme Becerileri Atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 ALPER KOÇYİĞİT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mini ve Masum Battlebots Robot Atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 ESENGÜL ODABAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Muz Kabuğundan Plastiğe 09/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Napierin Kemikleri 09/10/2020 10:00 17:00 EMRE ORHAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Oyun Programlama 09/10/2020 10:00 17:00 KEMAL GÜLER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Pet Şideden Motorlu Arabamı Yapıyorum 09/10/2020 10:00 17:00 BİRCE PURA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ressam Robot Yapalım 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Robot El Yapımı 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Robotik Atölyesi ile Yeteneğiniz Keşfet 09/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ PELEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sihirli yazı 09/10/2020 10:00 17:00 NAZLI AYDIN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Slime Atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sodyum Sekeri 09/10/2020 10:00 17:00 ERDİ DALHANÇER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sorularla Yapboz Tamamlama 09/10/2020 10:00 17:00 BUKET KARADAĞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Spagetti ile Köprü Tasarlama 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM – Uzaydan Gelen Maddenin İncelenmesi 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM- Ressam Robot Yapımı 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Suda Açan Çiçekler 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Şekerden Tasarımlar 09/10/2020 10:00 17:00 SİBEL ŞENTÜRK AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Tadından Yenmeyen Kesirler 09/10/2020 10:00 17:00 BEREN HAYRİYE MESTAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Takım Yıldızı Dürbünü 09/10/2020 10:00 17:00 UFUK ULUKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Temel Elektronik Atölyesi 09/10/2020 10:00 17:00 COŞKUN ODABAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Unity ile 2D Oyun Tasarımı 09/10/2020 10:00 17:00 MÜRSEL ŞENAY; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
VEX İQ ile Kodluyoruz 09/10/2020 10:00 17:00 NECİP MERT YÜRÜKER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
VRLab Academy 09/10/2020 10:00 17:00 YUNUS ÇETNİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yenilebilir Sanat Atolyesi 09/10/2020 10:00 17:00 SİBEL ŞENTÜRK AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yiyeceklerle STEM 09/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yüzen İğne 09/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Zamanda Yolculuk 09/10/2020 10:00 17:00 ÇİÇEK DİLEK BAKANAY; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
3 Boyutlu Tasarım 09/10/2020 10:00 17:00 ALİHAN KÖKTÜRK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
3D Yapılar 09/10/2020 10:00 17:00 EMRE BOZDEMİR; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Vücudumuzdaki Sistemler Nasıl Çalışır? 09/10/2020 11:00 17:00 SİMGE GENCER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Öğle Yemeği 09/10/2020 12:00 13:00 ;
Ara Öğün 09/10/2020 15:00 15:30 ;
Konaklama 09/10/2020 18:00 23:59 ;