Etkinlik Adı / Faaliyet Etkinlik Tarihi Başlama Saati Bitiş Saati Görevli Personel
 Oyunlarla Eğlenceli Matematik 10/10/2020 10:00 17:00 TUBA KINCAK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
 Trafik lambamı kendim yapıyorum 10/10/2020 10:00 17:00 ŞULE AÇIKEL ORAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Aduino nedir? 10/10/2020 10:00 17:00 MENEKŞE SEÇİL YAPIK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ahşap boyama ve matematik 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP DEDE; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ahşap Tasarım ve Renk Çemberi 10/10/2020 10:00 17:00 ZERRİN BEKTAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ailemle Stem 10/10/2020 10:00 17:00 TUĞBA ALTUNTAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Akıl oyunları atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
arduino çalışmaları 10/10/2020 10:00 17:00 BEYTULLAH DENLİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Arduino ile Rgb kontrolü 10/10/2020 10:00 17:00 İBRAHİM PULAT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Atık Malzemelerle STEM Etkinliği: Elektrik Süpürgesi Yapalım 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Atölye Müfredatı Yazımı ve Derslere Entegre Edilmesi 10/10/2020 10:00 17:00 FERDİ ÜNAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Balonla çalışan araba 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Basit helikopter yapıyorum 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bembeyaz Dişler 10/10/2020 10:00 17:00 MERVE İPŞİROĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
BİL Okulları STEM Sergisi 10/10/2020 10:00 17:00 İHSAN OSMAN ÖZŞEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bilimix ile Yaparak Öğren 10/10/2020 10:00 17:00 İHSAN OSMAN ÖZŞEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bilimsel etkinlik 10/10/2020 10:00 17:00 SELİN UYSAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Bilissel etkinlik 10/10/2020 10:00 17:00 FATMA AKBULUT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Canlıların Dünyası 10/10/2020 10:00 17:00 ALİ KARAKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Çocuklar için Uygulamalı Yapay Zeka Eğitimi 10/10/2020 10:00 17:00 FERDİ BATTAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
DNA Çıkarma 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Eğlenceli Bilim Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Eğlenceli Stem 10/10/2020 10:00 17:00 MERVE CABA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
El feneri tasarlıyorum 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
El vantilatörü tasarlıyorum 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Erişilebilir Temiz Enerji 10/10/2020 10:00 17:00 HATİCE CÜCÜ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Fen bilimleri deneyleri 10/10/2020 10:00 17:00 MEHMET AKİF MAHMUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Fil Diş Macunu Deneyi 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Florya Koleji Maker Panayırı 10/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ PELEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Genç mühendisler 10/10/2020 10:00 17:00 MEHMET ARİF BOZAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Güneşi gözlemliyorum 10/10/2020 10:00 17:00 ORHAN GÖLBAŞI; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş; Özlem İnan Yosun
Haritamda Yolculuk 10/10/2020 10:00 17:00 ALİ KARAKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Isımı Koruyorum 10/10/2020 10:00 17:00 AYBİKE KETENCİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İlk Devrelerim Deney Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
İnsan Organları Simülasyonu 10/10/2020 10:00 17:00 AHMET TANRIVERDİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Jenga ile Fizik 10/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Katapult Tasarımı 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kendi Parfümünü Kendin Yap 10/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kırmızı Lahananın Kimyası 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kimyasal Bukalemun Deneyi 10/10/2020 10:00 17:00 DİLEK ÖZALP; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kodla Oyna 10/10/2020 10:00 17:00 FATİH KORAL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Kolyemdeki DNA 10/10/2020 10:00 17:00 ERTUĞRUL ŞEFLEK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lav Lambası 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lego ile Robotik 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Lego ile Yenilenebilir Enerji 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mancınığımı tasarlıyorum 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Marsmallow Challenge 10/10/2020 10:00 17:00 CANAN MESUTOĞLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Matematik sanat ilişkisi 10/10/2020 10:00 17:00 TAHSİN İSTENGEL; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mblock ile Arduino Kodlama 10/10/2020 10:00 17:00 SELMA KILINÇ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
MentalUp 10/10/2020 10:00 17:00 BARIŞ ÖZGEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Micro:bit 10/10/2020 10:00 17:00 EMRE GENÇ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mind Lab – Düşünme Becerileri Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 ALPER KOÇYİĞİT; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Mini ve Masum Battlebots Robot Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 ESENGÜL ODABAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Model Roket Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 EMİNE AYTEKİN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Muz Kabuğundan Plastiğe 10/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ SEKRETER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Napierin Kemikleri 10/10/2020 10:00 17:00 EMRE ORHAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Pet Şideden Motorlu Arabamı Yapıyorum 10/10/2020 10:00 17:00 BİRCE PURA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ressam Robot Yapalım 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Robot El Yapımı 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Robotik Atölyesi ile Yeteneğiniz Keşfet 10/10/2020 10:00 17:00 FİLİZ PELEN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Slime Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sodyum Sekeri 10/10/2020 10:00 17:00 ERDİ DALHANÇER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Sorularla Yapboz Tamamlama 10/10/2020 10:00 17:00 BUKET KARADAĞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Spagetti ile Köprü Tasarlama 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Stem 10/10/2020 10:00 17:00 GAMZE MUTLU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM – Uzaydan Gelen Maddenin İncelenmesi 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Stem matematik 10/10/2020 10:00 17:00 MELİKE ŞAHİN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
STEM- Ressam Robot Yapımı 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Suda Açan Çiçekler 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Şekerden Tasarımlar 10/10/2020 10:00 17:00 SİBEL ŞENTÜRK AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Tadından Yenmeyen Kesirler 10/10/2020 10:00 17:00 BEREN HAYRİYE MESTAN; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Takım Yıldızı Dürbünü 10/10/2020 10:00 17:00 UFUK ULUKAYA; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Temel Elektronik Atölyesi 10/10/2020 10:00 17:00 COŞKUN ODABAŞ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
VEX İQ ile Kodluyoruz 10/10/2020 10:00 17:00 NECİP MERT YÜRÜKER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
VRLab Academy 10/10/2020 10:00 17:00 YUNUS ÇETNİ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yapay Zeka ve Felsefe 10/10/2020 10:00 17:00 MENEKŞE SEÇİL YAPIK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yenilebilir Sanat Atolyesi 10/10/2020 10:00 17:00 SİBEL ŞENTÜRK AKGÜNDÜZ; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yiyeceklerle STEM 10/10/2020 10:00 17:00 ZEYNEP ÇELİK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Yüzen İğne 10/10/2020 10:00 17:00 ZUHAL TOPÇU; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
3 Boyutlu Tasarım 10/10/2020 10:00 17:00 ALİHAN KÖKTÜRK; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
3D Yapılar 10/10/2020 10:00 17:00 EMRE BOZDEMİR; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Vücudumuzdaki Sistemler Nasıl Çalışır? 10/10/2020 11:00 17:00 SİMGE GENCER; Özlem İnan Yosun; Gizem Güngör; Kübra Tokgöz; Adil Şengüzel; Aylin Karakuş
Ara Öğün 10/10/2020 12:00 13:00
Öğle Yemeği 10/10/2020 12:00 13:00